יועצים לכלכלת המשפחה
יועצים לכלכלת המשפחה

רוצים לצאת מההלוואות או מהמינוס? שורדים בעו”ש וחיים מהיד לפה אך חולמים להגשים יעדים ולהתמנף? בעזרת ייעוץ אפשר להרוויח מאות אלפי שקלים ולשנות את המסלול הכלכלי-משפחתי מצניחה לצמיחה! עומדים בפני החלטות כלכליות גדולות? כמו: רכישת בית, השקעות, חתונה, מִחזור משכנתא, מעבר עבודה, שינוי מקום מגורים, גירושין, פנסיה. בעזרת ייעוץ ניתן להרוויח מאות אלפי שקלים!

לא לגמרי יודעים לפרש את התנאים הסוציאליים שלכם? האם קצבת הפנסיה שתשולם בעתיד תהיה מספקת? מה גובה דמי ניהול קרן הפנסיה? מה הסכום שחברת הביטוח גובה ממכם? האם אתם במסלולים המתאימים לכם? בעזרת ייעוץ פיננסי למשפחות אפשר להרוויח מאות אלפי שקלים! יועץ לכלכלת המשפחה מתלבטים בין מבחר ביטוחי בריאות ואינכם יודעים מה הם מכסים והאם סכומי התשלום והכיסוי סבירים? בעזרת ייעוץ תוכל לישון בשקט! אם אתם לא בטוחים כמה צריך לחסוך ליעדים כל חודש, והאם אתם מנהלים את החיסכון בצורה מיטבית. בעזרת ייעוץ ניתן להרוויח עשרות אלפי שקלים! חשוב לדעת! פנייה להדרכה בהתנהלות כלכלית נכונה חוצה את כל שכבות האוכלוסייה הן ברמות ההכנסה והן ברמות ההשכלה. הצטרף למשפחות שכבר הצליחו! צור קשר עכשיו לביטחון כלכלי מובטח!

יועצים לכלכלת המשפחה

אילו סוגי ייועצים קיימים בשוק?

1. ייעוץ פיננסי אישי, הוא תהליך ליווי מלא: מדובר בפגישות ראשוניות של איסוף נתונים ואחריהם ניתוח ופתרונות כלכליים וליווי. בחברת אוצר ליווי כלכלי למשפחות מספר הפגישות נע בין 3 ל-5 פגישות, באש לידור פילוסוף מדובר על תהליך של כ-20 שעות שמחולק לפגישת איסוף נתונים, פגישות עבודה על הניתוח ופגישת פתרונות. ביבולים ההליך בנוי על ליווי ארוך טווח והם מציעים חבילות לבעלי נכסים, חבילות לצבירת נכסים, וכן הליך ליווי להוזלת עלויות. מחיר ליווי אישי נע בין 2,500 שקל אצל יועצים מתחילים ועד 7,000 שקל. ארגון פעמונים מציע ליווי צמוד למשפחות ללא תשלום בתהליך ארוך טווח שאורך בין 9 חודשים לשנה. השירות ניתן על ידי מתנדבים ברחבי כל הארץ ופתוח כעיקרון לכולם אבל יש משפחות שלא מתקבלות. כדי להתקבל צריך להראות יכולת הכנסה ורצינות ורצון לעשות את העבודה הדרושה בתהליך.

2. מפגש מיפוי אישי או פגישה לנושא ספציפי: פגישה של שעה שמטרתה למפות דילמות כלכליות של המשפחה לתת לה כיוונים ראשוניים או המלצות להמשך הדרך, או פגישה ממוקדת בנושא ספציפי כמו משכנתא. ישנם יועצים שמציעים את הפגישה הראשונית בחינם ומחיר פגישת מיפוי או פגישה לנושא ספציפי יכול להגיע עד 500 שקל.  3. אימון מתמשך: ישנם כאלה שמעוניינים בתהליך אימון לכלכלת המשפחה שאינו מוגבל בזמן ויכול להימשך גם שנים. מחיר שעת אימון נע בין 300 ל-600 שקל.

4. סדנאות והרצאות: החברות והארגונים השונים מציעים סדנאות והרצאות בהיקפים ועלויות שונות. ארגון פעמונים מציע סדנאות לכלכלת המשפחה בנות ארבעה מפגשים בחינם וכן הרצאות חד פעמיות של שעה וחצי אשר רובן ללא תשלום. אש לידור פילוסוף, מציעים הרצאות של שלוש שעות פעם בשבועיים בכל פעם בנושא שונה בעלות של 100 שקל למשתתף או 150 לזוג, וכן, קורס אינטרנטי לכלכלת המשפחה במחיר של 99 עד 299 שקל. חברת אוצר יעוץ כלכלי מציעה סדנאות שנעות בין שלושה לשמונה מפגשים וכן הדרכות לפורשים בארגונים, עלות הסדנאות נעה בין 500 ל-1,200 שקל למשתתף. כמו כן אוצר וגם יבולים מציעים הרצאות חד פעמיות בעיקר לארגונים וקבוצות גם בנושאי ייעוץ עסקי בינלאומי. ביבולים מתקיימות סדנאות ליציאה מהמינוס, להשקעה בנדל”ן וסדנאות התעשרות שהן בהיקף של שלושה עד חמישה מפגשים, של 15 עד 50 שעות ומחירן נע בין 500 .שקל ועד 3,000 שקל